Skoči na glavno vsebino

BABICE NA OBISKU

 

Tudi letos smo se aktivno vključili v projekt Turistične Zveze Slovenije »Z igro do prvih turističnih korakov – Potujete z jezikom.«

V naši skupini smo med drugim pozornost posvetili temu, kako so ljudje kuhali in pekli nekoč. Da bi to izvedeli iz »prve roke«, smo v vrtec povabili babice. Le te so s seboj prinesle enega izmed svojih najljubših receptov, ki so nam ga nato predstavile.

Ves čas je bilo v naši igralnici prijetno vzdušje, drug drugemu smo prisluhnili. Ena izmed babic nas je presenetila s pravimi, domačimi piškoti, druga babica nam je pripravila jabolčni zavitek, mi pa smo jih pogostili s čajem.

Naše druženje je trajalo uro in pol, bilo je zanimivo, predvsem pa nepozabno.

 

 

Dušanka Krančan,
vzgojiteljica

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost