Skoči na glavno vsebino

Dva kombinirana oddelka v enoti Šmartno v Rožni dolini domujeta v prostorih podružnične osnovne šole Šmartno v Rožni dolini, ki sodi pod okrilje OŠ Vojnik. S svojimi posebnostmi in ustvarjalnostjo bogatimo drug drugega in skupaj ustvarjamo varno in toplo okolje, ki vsem nudi najboljše možnosti za razvoj in napredek.

Oba oddelka imata na voljo veliki, svetli igralnici in sanitarije, ki smo jih poleti 2017 opremili za potrebe in uporabo naših otrok. V obeh oddelkih izvajamo dnevni program, ki vključenim otrokom ponuja najrazličnejše dejavnosti iz vseh področij Kurikula.

Med letom skupaj s šolo poskrbimo za različna druženja in nastopamo na raznih prireditvah. Velika želja nam je, da skupaj s šolo uredimo igrišče, ki nam bo omogočalo čim več bivanja na prostem ob vsakem vremenu.

” Skrivnost dobrote človeka je spoštovanje sebe in drugega”

(anonimno)

 

(Skupno 665 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost