Skoči na glavno vsebino

V sredo, 22.5.2013, se je čas v vrtcu za otroke najstarejših skupin, odvijal malo drugače, kot po navadi. Dopoldan so otroci preživeli v igrivem in poučnem vzdušju. Za otroke smo strokovni delavci in zunanji strokovni sodelavci pripravili 11 različnih dejavnosti. Z delavnicami so otroci imeli možnost krepiti močna področja, spodbujati radovednost in veselje do različnih umetniških dejavnosti, doživljati ugodje v gibanju in podobno.

Otroci so lahko izbirali delavnice kot so: Poslikava zunanje stene, slikanje z akvareli, angleščina za otroke, nemščina za otroke, igramo se z glasbili, marmoriranje, kemični poskusi, logika za otroke, priprava zdravih prigrizkov, različne gibalne aktivnosti, gong za otroke.

Otroci so vedoželjno spremljali delavnice, srkali znanje in aktivno sodelovali v vsaki posamezni delavnici.

Dan je tako za otroke kot zaposlene minil v posebno prijetnem vzdušju, ki upamo, da se bo ohranil tudi v naslednjem šolskem letu.

Za sodelovanje se zahvaljujemo zunanjim strokovnim delavcem: ga. Nataši Ceraj, ga. Smiljani Vasič Adamič in dijakom gimnazije Celje Center ter g. Klemnu.

 

Poglejte si malo drugačne fotografije.

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost