Skoči na glavno vsebino

Dragi otroci, spoštovani starši.

Še samo nekaj dni nas loči do začetka novega šolskega leta 2015/16, ko boste nekateri prvič zapustili zavetje družinskega okolja in se pridružili skupinicam vrstnikov, drugi pa se boste med nas vrnili večji, samostojnejši in zrelejši. Pričakujemo vas z veseljem.

Vstopate v ustvarjalen kolektiv, v katerem se prav vsi trudimo, da otroci odraščajo v prijetnem in spodbudnem okolju. Svoje poslanstvo opravljamo profesionalno, a hkrati z veliko mero sočutja in predanosti otrokom, ki so nam zaupani. Zelo dobro sodelujemo z našo ustanoviteljico, zato lahko zagotavljamo ustrezne bivalne, materialne in kadrovske pogoje, ki so pogoj za kvalitetno predšolsko vzgojo.

Želimo si vašega aktivnega sodelovanja, zato vas vabimo, da se udeležujete naših formalnih in neformalnih srečanj in nam sproti posredujete vaše potrebe, želje in pričakovanja. Morebitne težave bodo lažje rešljive, če se bomo z njimi spoprijeli skupaj in z medsebojnim spoštovanjem in zaupanjem.

Želimo in ponujamo odkrito, strpno in ustvarjalno sodelovanje.

Da bodo novinčkom prvi koraki lažji in pogumnejši, vas bodo v teh dneh poklicale strokovne delavke, ki vas bodo povabile na spoznavne razgovore, dogovorili pa se boste tudi za ritem uvajanja vašega otroka.

Poslovni čas enot je zaenkrat oblikovan glede na vaše potrebe, zapisane na vpisnih listih in bo naslednji:

          enota Nova Cerkev: 6.00- 15.30

          enota Socka:6.30 – 16.00

          enota Šmartno v Rožni dolini: 6.30 – 15.30

          enota Vojnik: 5.30 – 16.30 oz. 20.00

          enota Frankolovo: 5.30 -16.00

V enoti Vojnik se bodo otroci zjutraj sprejemali v igralnici št. 1 (vhod: pritličje – stari del), kasneje pa se bodo razdelili po »svojih« igralnicah. Sheme združevanja skupin pri sprejemanju in odhodih otrok domov, vam bodo skrbno predstavile strokovne delavke oddelkov. Otroci, ki bodo v vrtcu bivali po poslovnem času oddelkov (zaradi izkazane pisne potrebe staršev ob vpisu v vrtec), se bodo po 16.uri  (do 16.30) oddajali v igralnici št.1.

Uvodni roditeljski sestanki bodo v tretjem tednu septembra, nanje pa boste pisno povabljeni. Ker vam bodo na njih predstavljene pomembne informacije o življenju v naši »družini« vas vljudno vabimo, da se jih udeležite.

 

Uvodni roditeljski sestanki bodo potekali po naslednjem razporedu:

-14.9.2015 ob 17.uri za starše oddelkov 12,13,14 Vojnik

-15.9.2015 ob 17.uri za starše oddelkov 5,6,7 Vojnik

-16.9.2015 ob 17.uri za starše oddelkov 1,2,3, Vojnik

-16.9.2015 ob 16.30 za starše enote Socka

-17.9.2015 ob 17.uri za starše oddelkov 8,9,10,11 Vojnik

-22.9.2015 ob 17.uri za starše izmenične skupine

-23.9.2015 ob 16.30 uri za starše enote Frankolovo.

 

Datum roditeljskega sestanka za enoto Nova Cerkev in Šmartno V Rožni dolini bo javljen naknadno.

Starše otrok, ki potrebujejo dietno prehrano ali katerih otroci imajo katero koli zdravstveno posebnost (vročinski krči, epileptični napadi, itd.) ter v vrtec še niso prinesli zdravniških potrdil, prosimo, da to storijo čim prej.

 

Vsem skupaj želim, da se v vrtcu dobro počutimo in da med sabo doživimo veliko lepega in dobrega.

                                                             Simona Žnidar, ravnateljica

(Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost