Skoči na glavno vsebino

Koordinatorica projekta: Katarina Antloga, varuhinja etike in vrednot
Članice tima so Damjana Horvat, Suzana Videnšek, Dušanka Krančan in Nina Stanič.

Program temelji na zavedanju, da je vprašanje etike in vrednot v vzgoji in izobraževanju vse prevečkrat podvrženo poskusom vplivanja različnih ideoloških in svetovnonazorskih pogledov. Spodbuja temeljne in obče veljavne vrednote, ki temeljijo na tradiciji evropske kulture in zgodovine in ne posameznih ideoloških pogledov.

Cilj: krepitev kompetence vzgojiteljev za integracijo etike in vrednot v vzgojno-izobraževalno delo, ozaveščanje in motiviranje otrok za odločanje in obnašanje, ki temelji na etiki, vrednotah in znanju, krepitev stabilne družbe.

V projekt bomo vključeni vsi zaposleni, otroci in starši.

 

(Skupno 6 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost