Skoči na glavno vsebino

Lep pozdrav!

 

Pošiljamo vam fotografije našega končnega izdelka.

S pomočjo lepila UHU smo s servietno tehniko oblikovali ogromno žogo (globus oz. zemljevid našega kraja NOVA CERKEV). Pri področju dejavnosti DRUŽBA smo preko projekta “MOJ KRAJ”, spoznavali bljižnjo in daljno okolico. Ob uporabljeni literaturi, opazovanju, pripovedovanju in izkušnjah otrok smo sistematično spoznavali kulturne znamenitosti oz. posebnosti našega kraja. V sklopu našega projekta in natečaja “ŽOGA – ŽOGARIJA – UHU”, smo izdelali NAŠO ŽOGO z motivi – kulturnimi znamenitostmi našega kraja, NOVA CERKEV. Otroci so sodelovali z izkušnjami, idejami ter likovnimi in oblikovalnimi dejavnosti. Žogica je ustvarjalna, v bistvu zemljevid, ki ga bomo dopolnjevali, kajti v našem kraju je še veliko lepih znamenitosti.

 

Lepo vas pozdravljamo otroci in odrasli iz vrtca Mavrica Vojnik – enota Nova Cerkev.

 

Mentorji: Milena Avberšek, Denis Golouh in Anja Furman

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost