Skoči na glavno vsebino

V okviru programa »MALI SONČEK« smo se z otroki iz oddelka v stari šoli v mesecu oktobru odpravili z nahrbtnikom na rami na izlet na Gojko v dopoldanskem času. Poskrbeli smo za ustrezna oblačila in obutev, v nahrbtnike pa shranili napitek, sadje in manjše odeje. Vso pot nas je grelo toplo sonce, prepevali smo pesmi in si pripovedovali razne šale. Kmalu smo prišli do načrtovanega cilja in otroci so komaj čakali, da popijejo svoj napitek ter pojedo sadje. Ležali smo na odejah na travniku, opazovali naravo, ki se spreminja v škrlatnih barvah, poslušali prepevanje ptic, se lovili in skrivali na travniku …
Čas je prehitro mineval in morali smo se vrniti nazaj v vrtec, saj nas je že čakalo kosilo.
»Lepo nam je bilo in še jutri gremo!«, so rekli otroci. Že zdaj se veselimo naslednjega potepanja v naravi.

 

Vzgojiteljica Klaudija Lubej in pom. vzg. Lidija Kračun

 

Poglejte nas v galeriji

(Skupno 24 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost