Skoči na glavno vsebino

V januarju smo dali poudarek s področja jezik in tako sva jim pripravili lutkovni kotiček. Otroci so bili navdušeni nad lutkam in so se hitro vživeli v gledališki svet. Po predhodnem dogovoru smo sestavili skupinice po tri ali štiri otrok (upoštevajoč, da imamo v skupini tudi mlajše otroke in temu primerno sestavimo skupino), kateri so nam uprizorili predstavo po svoji zamisli. Tukaj se je pokazala otrokova kreativnost, iznajdljivost, moč sodelovanja…. Predvsem se je pokazalo, kdo je močen na področju jezika. Otroci, ki so gledali prestavo so bili takoj kritični in že med samo predstavo opozarjali na napake sodelujočih v igri ( »Glava se ti vidi.« ali »Tam ne smeš bit, ker te vidimo.« ali »Sonce je na nebu.«). Vse bolj so sestavljali smiselne zgodbice, včasih pa tudi odigrali nam že znane improvizirane (zaradi manjkajočih likov) zgodbe.

 

več v galeriji

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost