Skoči na glavno vsebino

NAVIJALI SMO…

V sredo, 14.6.2023 je skozi ulice Vojnika, potekala kolesarska dirka.
Tudi najmlajši občani, smo se je z veseljem udeležili. V vrtec smo prinesli navijaške rekvizite in zastave, vzgojiteljice so nam napihnile balone, oblekli smo enake majčke…in odkorakali smo, novi izkušnji naproti.

Z veseljem smo pričakovali, da bomo zagledali urne kolesarje, kako hitro bodo švignili mimo nas, vzgojiteljice, pa so nas ves seznanjale o varnosti, na takšnih prireditvah.

Na približevanje kolesarjev so nas sprva opozorili policisti na motorjih, ki so uporabljali modre luči in sirene  ter nas s tem seznanjali, da bodo kolesarji vsak čas pri nas ….in nato ….hitri, urni, kot bi mimo pribrenčale čebele, so bili kolesarji mimo nas. Prevzel nas je adrenalin. Navijali smo, mahali z baloni, pihali v trobento, kričali »Dajmo naši, dajmo naši….«.

Izkušnja je bila zanimiva in z veseljem, se udeležimo še kakšne tekme, v družbi svojih prijateljev.

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost