Skoči na glavno vsebino

Na sončno soboto so se naši Mavrični planinčki že dopoldne  podali na izlet do Žavcarjevega vrha. Med potjo so škatom v gozdu postavili domove in jim napisali skrivna sporočila iz naravnih materialov. Popoldne so  si ogledali ranč, kjer so krtačili in hranili konje ter božali ovce, kokoši, vietnamske pujske, race, zajce,…. Sledila je delavnica lokostrelstva, kjer  je  imel vsak planinček možnost preiskusiti streljati z lokom. Zvečer pa so ob tabornem ognju zapeli  Mavrično planinsko himno in si na ognju spekli penice in “twisterje” ( testo ovito na palico).

Dan je bil res čudovit in že komaj čakamo, kaj nam prinese jutrišnji,  zadnji dan našega planinskega tabora.

Utrujene pohodne šapice so že vse v deželi sanj.

(Skupno 178 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost