Skoči na glavno vsebino

MAVRIČNI PLANINČKI NA TRIDNEVNEM PLANINSKEM TABORU

Mladi pohodniki iz Vrtca Mavrica Vojnik smo se v petek, 17. 5. 2019, odpravili do CŠOD Škorpijon na Svetem Duhu na Ostrem Vrhu. Kot se za prave pohodnike spodobi, smo se v sklopu tridnevnega tabora povzpeli do Žavcarjevega vrha in do Avstrijske meje. Ob tabornem ognju smo rajali in se naučili planinsko himno ter si naredili čisto pravi pižama party. Na kmetiji smo spoznali različne živali, najbolj pa smo uživali, ko smo božali in negovali konje. Podali smo se tudi v deželo škratov, na lov za zakladom in se preizkusili še v lokostrelstvu.
Utrujeni, vendar polni novih vtisov in doživetji, smo se v nedeljo, 19. 5. 2019, z avtobusom vrnili nazaj pred vrtec, kjer so nas z objemi že nestrpno pričakovali naši starši. Planinski tabor pa nam bo ostal v zelo lepem spominu.

Hvala CŠOD Škorpijon za gostoljubje.

Planinska himna

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost