Skoči na glavno vsebino

Dragi otroci, spoštovani starši!

 

Zadnji poletni dnevi za vas pomenijo vrnitev v znane skupine prijateljev in prehod iz objema staršev v objem nas, ki vas že nestrpno pričakujemo in smo za vas pripravili izzive, s katerimi boste v urejenem in varnem okolju razvijali svoje sposobnosti in krepili svoje vrline.

Zavedamo se odgovornosti nalog, ki so nam zaupane, pripravljeni smo na sodelovanje in veseli bomo, če nam bo skupaj uspelo nagovoriti vse lepo in dobro v vseh nas.

Naj nam bo dano vse dni preživeti mirno, v spoštovanju drug drugega in naj bo vedno v ospredju iskanje priložnosti za zahvalo, podporo, pomoč.

Bodimo strpni do drug drugega in ne pozabimo, da lepa beseda vedno lepo mesto najde in da so v vsaki skupnosti želje in potrebe različne, naša skupna naloga pa je delati v dobrobit vsakega otroka in slediti poslanstvu vrtca.

S skupnimi močmi bomo lahko oblikovali rahločutne in odgovorne ljudi, ki so naša prihodnost, v tem trenutku pa bomo na ta način prispevali k dobremu počutju vseh, ki smo sopotniki na poti Mavrice in del življenja vsakega med nami.

Naj bo to leto ovito v srečo in zadovoljstvo.

2.9.2019 bomo vaše otroke sprejeli na vseh naših enotah in sicer z naslednjim poslovnim časom.

ENOTA POSLOVNI ČAS
NOVA CERKEV 6.30- 15.30
SOCKA 6.30- 15.30
ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI 6.00- 15.30
FRANKOLOVO 5.30- 16.00;  »STARA ŠOLA« : 7.00- 15.30
VOJNIK

– 5.30- 16.00

– Vsak drugi teden poslovni čas izmenične skupine 11.00- 20.00

– OTROCI SE ZJUTRAJ, OD 5.30- 6.30 ZBIRAJO V IGRALNICI 3

– OD 6.30  SE ZBIRAJO PO VHODIH

 

 

Vojnik, 30.8.2019

 

Vaša ravnateljica

(Skupno 136 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost