Skoči na glavno vsebino

Mavrični ljudje iz igralnice številka 13

Vsakodnevno življenje v vrtcu omogoča otrokom občutek pripadnosti, saj bivamo skupaj že peto – zadnje leto pred vstopom v šolo. Z otroki in starši sva vzpostavili prijetne trdne in čustvene vezi. V našem oddelku vsak trenutek šteje in skupaj z otroki se veseliva njihovih uspehov in jih opogumljava na njihovi poti v samostojnost. Vsi skupaj se trudimo in si prizadevamo, da bi bil vrtec kraj prijetnih doživetij in pozitivnih izkušenj. Otroci so majhni, a dovolj veliki za doseganje tistega, kar si želijo in zmorejo.

 Zato se vseskozi zavedava:

»Veliko stvari lahko počaka.

Vendar ne otrok.

Otroku ne moreš reči – jutri.

Njegov čas je DANES!«

(G. Mistrali)

Strokovni delavki: Fanika Čečko, vzgojiteljica in Nina Stanič, pomočnica vzgojiteljice

 

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost