Skoči na glavno vsebino

Mavrični ljudje v igralnici številka 8

    V igralnici številka osem, smo otroci stari od štiri do pet let. Z nami sta vsak dan tudi Damijana in Luka. Smo zelo radovedni in vedoželjni, zato bomo skozi vso šolsko leto raziskovali in iskali odgovore na naša vprašanja. Pri tem pa, nas bosta vodila in pomagala do pravih odgovorov naša vzgojitelja. Veliko bomo tudi peli, slikali in risali, pripovedovali pravljice, se veselili ob praznovanju rojstnih dni,  pripravili čisto pravo ozimnico in ob različnih praznikih kuhali stare tradicionalne jedi. Imeli se bomo lepo!

                                                                                                     

Strokovna delavca: Damijana Čretnik, vzgojiteljica in Luka Čater, pomočnik vzgojiteljice

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost