Skoči na glavno vsebino

Mavrični ljudje v  igralnici številka 9

 

Smo skupina 2. starostnega obdobja v kateri je 24 otrok starih od 4 do 5 let, 4 pa bodo naslednjo jesen odšli v šolo.

Skupino bova  vodili strokovni delavki Irena Fevžer in Irena Strnad. V skupini se bova trudili, da se bodo otroci prijetno počutili, da bodo varni in zdravi in imeli dovolj spodbudnega okolja za učenje. Večinoma se vsi že dobro poznamo, zato lahko rečemo, da smo zelo dobri raziskovalci, ki nas zanimajo skrivnosti narave. Smo veliki, ustvarjalni igralci, pevci in plesalci, ki se radi veliko igramo ter telovadimo s svojimi prijatelji.

Vsi skupaj pa smo zelo radovedni, živahni in polni pričakovanj.

Strokovni delavki: Irena Fevžer, vzgojiteljica in Irena Strnad, pomočnica vzgojiteljice

.

 

 

                                                                                                   

 

 

                                                                                                    

(Skupno 23 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost