Skoči na glavno vsebino

Vojnik, 17.12.2015

PLAČEVANJE Z GOTOVINO

SPOŠTOVANI STARŠI!
S 01.01.2016 pričneta veljati Zakon o davčnem potrjevanju računov in Pravilnik o izvajanju tega zakona. To pomeni, da bi tudi vrtec prejeta plačila obračunov oskrbnin z gotovino, moral davčno potrditi.

Zaradi določene procedure, ki je pri tem potrebna smo se v vrtcu odločili, da s 01.01.2016, ne bomo več sprejemali plačil v gotovini na blagajni vrtca. Plačevanje z gotovino se s tem datumom ukinja. Vsa plačila, se poravnajo na TRR vrtca.
Starši se lahko odločite za plačevanje obračuna preko trajnika. Obrazec dobite v računovodstvu vrtca in izpolnjenega tam tudi oddate. Obrazec lahko poiščete tudi na internetu (SOGLASJE za SEPA direktno bremenitev).

Lep pozdrav!

Računovodja:Rosanda Videnšek dipl. oec.                                                    

Ravnateljica:Simona Žnidar prof. def.

(Skupno 15 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost