Skoči na glavno vsebino

PLANINSKI POHOD NA GOLTE

 V soboto, 27.5.2017, smo se mavrični planinčki Vrtca Mavrica Vojnik, odpravili na zaključni izlet na GOLTE. 

Pot po Golteh je krožna tematska pot, ki smo jo začeli na parkirišču pri Aplskem vrtu. Že kmalu nas je pot pripeljala do umetnega jezera pri Treh plotih, kjer smo že imeli prvo malico. Uživali smo v razgledu na okoliške hribe Kamniško Savinjskih Alp. Na poti smo si ogledali kraško brezno in jamo Ledenica. Na Mozirski koči smo izpolnili Cici dnevnike , jih ožigosali in pojedli še preostanek planinske malice. Opazovali in poslušali smo živali ter spoznavali rastline v sredogorju. Imeli smo se super. Preživeli smo čudovit, sončen dan.

Mavrični planinčki Vrtca Mavrica Vojnik s Tino, Urško in Polono.

Golte 2017 1 Golte 2017 2
Golte 2017 3 Golte 2017 4

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost