Skoči na glavno vsebino

V mesecu maju smo v sodelovanju z Alpsko šolo Slovenske Konjice peljali 74 otrok našega vrtca na plavalni tečaja v Terme Zreče. Skupaj z otroci smo se veselile ponovne možnosti izpeljave plavalnega tečaja za naše predšolske otroke in odštevale dneve , ko nas je avtobus popeljal do Term Zreče, kjer so nas pričakali učitelji plavanja Alpske šole. V tednu, ko smo izvajali tečaj smo lahko strokovne delavke opazovale otroke, ki so s pomočjo odlično usposobljenih plavalnih učiteljev, premagovali svoje strahove in se vsak dan z večjim veseljem vračali v vodo. Veselje je bilo nepopisno, kot seveda tudi utrujenost po samem tečaju. Ampak vsak dan je bil bolj zanimiv in kar naenkrat je bil pred nami petek, dan, ko so otroci pokazali kaj vse so osvojili v samo enem tednu. Strokovne delavke smo bile navdušene, jih spodbujale in se z njimi veselile. Ob zaključku tečaja so otroci prejeli prave diplomice  in majice Alpske šole.

Zahvaljujemo se vsem, ki so kakorkoli pripomogli k temu, da smo lahko ponovno izvedli plavalni tečaj in omogočili 74 otrokom nepopisno veselje.

Z novo osvojenim znanjem bodo počitnice še bolj pisane.

 

Zapisala Katja Grosek, dipl.vzg., Vrtec Mavrica Vojnik

(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost