Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da imamo v vrtcu potrjeno okužbo z virusom Sars-Cov-2 pri strokovnem delavcu.
Starše otrok, ki so bili v neposrednem stiku z okuženim strokovnim delavcem, smo o tem že osebno telefonično in pisno obvestili. Pozvali smo jih, da otroci ostanejo v karanteni na domu in jim posredovali Navodilo za preživljanje karantene na domu.

Za otroke, ki niso bili v neposrednem stiku z okuženim strokovnim delavcem, ni nobenih sprememb pri organizaciji dela. Oddelek nujnega varstva deluje po utečeni organizaciji, prijavljene otroke lahko pripeljete v vrtec.

V želji po čim uspešnejšem obvladovanju virusa, vas prosimo, da v vrtec vodite le zdrave otroke. Pozorni bodite na njihovo zdravstveno stanje in v primeru pojava bolezenskih znakov, otroka takoj obdržite doma ter vzpostavite kontakt s pediatrom, ki vam bo dal nadaljnja navodila.

Prosimo vas, da dosledno upoštevate vsa navodila vrtca in določen zdravstveno-higienski režim za preprečevanje možnosti širitve okužb z nevarnim virusom. Prosimo vas tudi, da v vrtec ne prihajajte starši, ki imate morebitne znake obolenja.

Hvala za razumevanje in odgovorno ravnanje. Ostanite zdravi.

Simona Žnidar, ravnateljica

Frankolovo, 24.11.2020 (22.30)

(Skupno 256 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost