Skoči na glavno vsebino

OTROŠKA DUDA IGRALNICA 5

»OTROŠKA DUŠA JE ČISTA KOT BEL PAPIR,
NA KATEREGA MI PIŠEMO.
OTROŠKA DUŠA JE TAKO MEHKA, NEŽNA …
ZATO BODIMO Z NJIMI V PRIJATELJSKIH ODNOSIH
Z VELIKO LJUBEZNI,
BREZ KATERE NE USPE.«

 

Igralnica 5

 

Pozdravček!!! Smo skupina malčkov, v kateri je 8 dečkov in 6 deklic. Stari smo 1−2 let. Naši vzgojiteljici sta Suzana Videnšek in Saša Žaberl.

Za nas je bil vstop v vrtec velika sprememba, saj smo se prvič soočili z novim, še nepoznanim svetom. Odhod iz naročja naših mamic nas vedno zelo vznemiri, ampak v vrtcu nas pričakata Suzana in Saša s toplim sprejemom.

Skozi celotno šolsko leto se bomo trudili za dobro in varno počutje otrok ter zadovoljstvo njihovih staršev. Rdeča nit naših druženj bo navajanje na samostojnost, osvajanje dnevne rutine vrtca, socializacija in interakcija otrok − otrok ter otrok − odrasel.

Poudarek bo na individualizaciji otroka in spodbujanju njegovih močnih in šibkih področij.

Sodelovanje bo potekalo tudi s starši in otroci iz drugih skupin.

 

Malčki iz igralnice številka 5 s Suzano in Sašo

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost