Skoči na glavno vsebino

Igralnica 9

V najino skupino je vpisanih 23 otrok, in sicer 14 fantov in 9 deklet. Stari so 4–5 let. Otroci prihajajo iz različnih krajev in okoliških vasi Vojnika. Za vzgojno delo in varstvo otrok ter dobro počutje bova skrbeli strokovni delavki Irena Fevžer in Martina Gorinšek. Izhajali bova iz otrokovih pravic in interesov, ustvarjali pozitivno klimo, varno, prijazno in spodbudno okolje, v katerem bodo otroci zadovoljni in srečni. V skupini bodo našli svoj dom, radost, veselje in prijateljstvo.

V tem šolskem letu bo poudarek in prednost na jezikovnem področju, samostojnosti otrok in umetnosti. Izvajali bova tudi številne projekte v okviru vrtca in se vključevali v različna praznovanja ter sodelovanja s krajem. Postali bomo tudi pravi »EKO FRAJERJI«.

(Skupno 24 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost