Skoči na glavno vsebino

Ob tednu otroka, na temo »KAKO JE BITI OTROK V DANAŠNJI DRUŽBI«, je bilo na naši enoti spet posebno vzdušje, obarvano s pozitivno energijo ter ustvarjalnim duhom. To je čas, kjer so vse misli usmerjene v otroka in vse aktivnosti stremijo k otroški zabavi. Tako so tudi pri nas potekale različne dejavnosti, skupne otrokom vseh treh oddelkov, ki so bogatile sožitje med nami. Ob dnevu odprtih vrat smo se skupaj družili, se igrali v različnih igralnih kotičkih ob prehajanju otrok iz oddelka v oddelek, izvedli smo skupni sprehod v gozd. Skupaj smo slikali z barvnimi kredami po asfaltni površini, po ploščicah. Ob EKO dnevu pa smo si ogledali zeliščni vrt pred vrtcem, skupaj ugotavljali, poimenovali zelišča, vsaka skupina si je izbrala eno od zelišč za herbariziranje, nato pa smo odšli še na travnik in nabirali divja zelišča. Otroci najstarejše skupine, ki domujejo v prostorih stare šole, pa so otrokom mlajših skupin izvedli čudovito dramatizacijo z naslovom »Pod medvedovim dežnikom«(S. Makarovič).

Vzgojiteljica Klaudija Lubej, OE Frankolovo

Galerija

 

 

(Skupno 6 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost