Skoči na glavno vsebino

Že ob vstopu otrok v vrtec, se nekje v sebi zavedamo, da bo kmalu prišel dan, ko bodo otroci za vedno zapustili objem vrtca in se podali naproti šoli. 13.6.2022 smo tako pospremili 56 otrok igralnic 8, 10 in 11 na pot proti prvemu razredu s prireditvijo Mini maturanti. Bilo je lepo, prepleteno s petjem, plesom,  čustveno in nasmejano. V vsem času, ki ga strokovne delavke preživimo z otroci, je ravno prireditev Mini maturanti tisti trenutek, ko potočimo solzico ali dve in s ponosom stojimo skupaj tam pred vsemi, še vedno z roko v roki z vsemi otroci, ki se poslavljajo od nas. Kar prehitro je minilo šolsko leto, a vendar je prav, da ko pride čas odpremo svoj objem in spustimo, da se otroci samostojno odpravijo na pot proti šoli. V upanju, da se kdaj zopet srečamo in  objamemo.

Hvala Vam dragi starši za vso podporo in zaupanje…Vam dragi NAŠI MINI MATURANTI pa želimo, da nikoli ne izgubite nagajive iskrivosti in toplih src. Bodite pogumni in zaupajte vase. 

Pogrešale Vas bomo.  VSEMU BOSTE KOS!

ADIJO VRTEC, ŠOLA PRIHAJAMO!!

Vaši Sonja, Dominika, Luka , Damjana , Nataša in Katja ter vsi ostali strokovni delavci vrtca Mavrica Vojnik.

Zapisala Katja Grosek,  dipl. Vzg.  Vrtca Mavrica Vojnik

(Skupno 210 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost