Skoči na glavno vsebino

V Vrtcu Mavrica Vojnik smo TEDEN OTROKA (7.10.-11.10.2013) obeležili s številnimi dejavnostmi, povezani z EKO vsebinami. Tako smo nabirali naravne materiale v gozdu, izvedli likovne ustvarjalnice z naravnim materialom, izdelali prezimovalnice za žuželke in jih umestili v naravno okolje, si ogledali dramatizacijo »Pod medvedovim dežnikom« v izvedbi strokovnih delavk in se veselo družili med sabo.
V našem vrtcu se zavedamo pomena približevanja EKO vzgoje, kot načina življenja že pri malčkih in zato dajemo velik pomen odgovornemu ravnanju z naravnim okoljem, ohranjanjem naravnih virov in skrb za živali. S pomočjo številnih ustvarjalnih delavnic , učenja v naravi skozi igro in opazovanja vse te vsebine uspešno prenašamo na naše malčke.
Hvala, ker sodelujete z nami tudi Vi- BODIMO EKO FRAJERJI PRAV VSI!

 

Zapisala Katja K. Grosek

 

Poglejte več …

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost