Skoči na glavno vsebino

UTRINKI IZ TEDNA ZMANJŠEVANJA ODPADKOV NA ENOTI FRANKOLOVO

 V  Tednu zmanjševanja odpadkov smo v našem vrtcu ustvarjali različne izdelke iz odpadnega materiala, katerega so otroci predhodno  zbirali ter  prinašali v vrtec skupaj s starši (KEMS, kartonski material, plastenke in različno plastično embalažo…). Nastali so čudoviti izdelki s poudarkom na prioritetnem cilju iz področja matematike, in sicer: risani junaki «eko-minioni »s števili (prepoznavanje, učenje števil skozi igro), Pujsa Pepa z družino, različne matematične didaktične  igre razvrščanja po barvi, velikosti,  številu, po vrsti odpadkov iz črnega odlagališča s kamionom. Najmlajši pa so ustvarjali tudi  različna eko – glasbila in did. igrače. V sklopu skupne igralne urice pa smo po skupinah predstavili svoje izdelke ter naredili razstavo.

                                                                                                Strok. delavci enote Frankolovo

(Skupno 80 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost